دانلود آنتی ویروس اواست Avast - سایت مانتی ویروس

%D8%A2%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B3-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84-Mobile-Security-Antivirus_www.mAntiVirus.ir_.jpg

نرم افزار آنتی ویروس Avast Mobile Security Antivirus ورژن 6.1.3 برای سیستم عامل اندروید در دسترس است.

 این اپ آنتی ویروس علاوه بر محافظت و اسکن گوشی و تبلت شما، امکاناتی از قبیل فایروال، محیط امن برای وبگردی، قفل کردن برنامه‌ها و تماس‌ها، کنترل گوشی از راه دور، محافظت از گوشی در برابر تروجان‌ها و اتصالات نام امن وای فای و برنامه‌های مخرب را داراست. تیم امنیت « فرشید لند » این اپ محافظتی را توصیه می‌کند. فقط این موضوع حائز اهمیت است که آپدیت کردن این اپ تنها با استفاده از تغییر آی پی ایران امکان پذیر است. ایران در لیست تحریم‌های این نرم افزار قرار دارد.

فقط این موضوع حائز اهمیت است که آپدیت کردن این اپ تنها با استفاده از تغییر آی پی ایران امکان پذیر است. ایران در لیست تحریم‌های این نرم افزار قرار دارد. نکته بسیار بسیار حیاتی در مورد اپ های محافظتی و امنیتی، آپدیت کردن مدام آنهاست. تیم امنیت« فرشید لند » توصیه می کند روزی سه بار چنین اپ هایی را آپدیت کنید. کاربرانی که موبایل، فبلت یا تبلت آنها قدیمی بوده و سخت افزار ضعیف‌تر دارند می‌توانند ورژن‌های پایین‌تر را دانلود و نصب کنند.

برای دانلود اپ آنتی ویروس به سایت مانتی ویروس مراجعه کنید.


/ 0 نظر / 11 بازدید